Učenci iz 6.A in 6.C so pri pri predmetu angleščina v mesecu juniju priredili predstavo GOLDILOCKS AND THE THREE BEARS. Igro so zapisali v slovenščini in angleščini. Izdelali so ustrezne pripomočke ter vabila, ki so jih izobesili po šoli ter v knjižnici Lucija.

V ponedeljek, 17.6.2024, so učenke Naja Oštir Žvokelj, Zarja Oštir Žvokelj, Maša Dolinar, Živa Angel in Ana Fatorič zaigrale v knjižnici Lucija za mlade obiskovalce knjižnice. Po predstavi pa so izvedle še ustvarjalno delavnico, kjer so skupaj z otroki izdelovale lutke.

V torek, 18.6.2024, so učenci Nejc Iglič, Andraž Ujčič, Nina Butinar, Leila Medenhodžić ter Kyryl Chertverukhin zaigrali v 1.C.

V sredo, 19.6.2024, pa so Kyryl Chertverukhin, Ana Jelić, Maruša Levac Stančić, Teo Jerman in Lazar Cvijić nastopali še v 1.A in 1.B. Po vsaki predstavi so z učenci izvedli še ustvarjalno delavnico.

Mentorica: Polona Lilić