Počitniškega varstva med zimskimi počitnicami ne bo. Vse otroke in mlade pa vabimo, da se pridružijo počitniškim aktivnostim, ki jih bodo pripravili naši prostovoljci Charlotte, Ilse in Matjaž.

Aktivnosti bodo potekale prek spleta (Zoom) na bit.ly/epi-zoom. Predhodna prijava ni potrebna.

FILMSKI VEČER
ponedeljek, 22. 2. 2021 ob 18.00

Skupaj si bomo na Netflixu ogledali film, ki je primeren za vse starosti. Med gledanjem filma bomo lahko klepetali s pomočjo aplikacije Netflix party.
Za ogled filma potrebuješ računalnik z dostopom do Netflixa in naloženim vtičnikom Teleparty.

DRUŽABNI TOREK

torek, 23. 2. 2021

ob 15.00 (za vse starosti)
ob 18.00 (za 15+)
Ob 15.00 vabimo na zoom vse ljubitelje igre Catan oz. vse, ki bi se radi naučili, kako se igra. Razdelili se bomo v manjše skupine po 3-4 igralce in se pomerili v gradnji cest, vasi in mest.

Od 18.00 dalje pa bomo igrali igre, ki so primerne za starejše od 15 let. Začeli bomo z igro Werewolves, nadaljevali s Spymaster in zaključili z Cards Against Humanity.

TRIVIA NIGHT

sreda, 24. 2. 2021 ob 18.00
“Trivia” je ponavadi kviz o različnih manj znanih dejstvih (o ljudeh, dogodkih, filmih itd.). V naši verziji bomo igrali v ekipah in preizkusili vaše znanje o filmih, glasbi in drugih zabavnih kategorijah. Za bolj sproščeno vzdušje smo za vas pripravili tudi različne igre in izzive. Pridružite se nam v sredo zvečer!

DRUŽABNI ČETRTEK

četrtek, 25. 2. 2021
ob 15.00 (za vse starosti)
ob 18.00 (za 15+)

KUHARSKI PETEK S CHARLOTTE IN ILSE

petek, 26. 2. 2021 ob 15.00
Pridružite se Charlotte in Ilse pri pripravi tradicionalnega nemškega jabolčnega zavitka in nizozemske vanilijeve omake. Brez skrbi, izbrane jedi so enostavne za pripravo in zelo okusne!

Delavnica je namenjena starejšim otrokom in mladim, vendar lahko s pomočjo staršev ali starejših bratov/sester sodelujejo tudi mlajši.