Na Srednji vzgojiteljski šoli, gimnaziji in umetniški gimnaziji Ljubljana organiziramo virtualne dneve odprtih vrat za vse naše programe (Predšolska vzgoja, Gimnazija, obe smeri Umetniške gimnazije).

V priponki vam pošiljam vabilo na virtualne dneve odprtih vrat, ki jih v mesecu marcu 2021 organiziramo za učence 9. razredov. Če se vam informacija zdi relevantna za vaše učence, bi vas prosila, da jim jo posredujete oz. da informacijo o dogodku posredujete v svetovalno službo vaše šole. Virtualne dneve odprtih vrat v marcu organiziramo z namenom, da se bodo učenci res lahko ustrezno odločili oglede nadaljnjega izobraževanja. Predstavitev bo potekala preko ZOOM-a v popoldanskem času.

Informacijo (in dostop do prijavnega obrazca) imamo objavljeno tudi na naši spletni strani: www.svsgugl.si/okroznica/virtualni-dnevi-odprtih-vrat/

Na spletni strani si lahko ogledajo tudi krajši predstavitveni video: youtu.be/yXGpt2zECbw